Partneri
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.

Sadarbības partneri SmartHR ietvaros ir uzņēmumi vai pakalpojumu sniedzēji, kas atbalsta SmartHR kustību nodrošinot funkcionālo vai operatīvo atbalstu SmartHR darbībai un izaugsmei.

Personāla atlase
CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, CV-Online ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs. CV-Online Latvia jau vairākus gadus ir pārliecinošs tirgus līderis savā nozarē, sasniedzot vairāk nekā 80% tirgus daļas.
Vēlies uzzināt vairāk?
Ceļā pie laimīgiem darbiniekiem
Benefits ir jauna motivācijas platforma, kas darbiniekiem dod iespēju krāt punktus, iegūt apdrošināšanu, izmantot plašu privilēģiju klāstu sportam, izklaidei, atpūtai un citām ikdienas izdevumu kategorijām, kā arī laimēt vērtīgas balvas. Darbinieki iegūst piekļuvi savam Benefits kontam, un var pārvaldīt sev piešķirtos labumus, izvēloties to, kas šķiet aktuālākais.
Vēlies uzzināt vairāk?


Vadības konsultācijas
Kvalitatīvs datu atbalsts un argumenti lēmumu pieņemšanā attiecībā uz atalgojumu, atalgojuma sistēmu un darba tirgus aktualitātēm kopumā.
Palīdz uzņēmumiem pieņemt pārdomātus lēmumus jau kopš 1996. gada, kad uzsākām darbību Latvijas tirgū.
Šobrīd ir vadošais konsultāciju uzņēmums Baltijas valstīs, kas atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem sniedz konsultācijas personāla vadības jomā.
Vēlies uzzināt vairāk?

Apdrošināšana
Marsh & McLennan Grupas uzņēmumi pasaulē darbojas apdrošināšanas brokeru, riska vadības un ieguldījumu konsultāciju jomā, kā arī sniedz talantu vadības un vadības konsultācijas. Marsh ir starptautisks apdrošināšanas brokeris, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmumiem. Kopš 2002. gada uzņēmums ir aktīvs arī Latvijā un šobrīd tajā strādā 16 profesionāļu komanda, kas specializējusies dažādās apdrošināšanas jomā.

Vēlies uzzināt vairāk?

IT risinājumi administratīvo un biznesa procesu automatizācijai

VISMA ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Latvijā VISMA ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē LR ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi.
Vēlies uzzināt vairāk?

PROGRAMMATŪRA UN IT RĪKI BIZNESAM

Squalio strādā ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos.
Vēlies uzzināt vairāk?

mākoņu Personālvadības pakalpojumi

Vadošais mākoņa risinājuma algu aprēķinu un personāla pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Zalaris ASA nodrošina pilnīgus biznesa ārpakalpojumus un konsultācijas algu aprēķinu un personāla pārvaldības jomā Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu piedāvātie risinājumi sniedz mūsu klientiem iespēju izmantot vienotus procesus vairākās valstīs.
Vēlies uzzināt vairāk?

darbiekārtošanas pakalpojumi
ManpowerGroup ir pasaules līderis inovatīvu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā. Manpower Latvijā darbojas kopš 2006. gada, un ir viens no lielākajiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijas tirgū un līderis darbaspēka un personāla nomas pakalpojumu nodrošināšanā.
Vēlies uzzināt vairāk?

Biznesa konsultācijas un treniņi
Mēs ticam, ka cilvēkiem, mainot ieradumus un attieksmi, ir iespējams mainīt savus un uzņēmuma rezultātus. Tieši tāpēc mēs esam kompānija, kas strādā ar pieredzes izglītības metodēm un nestandarta risinājumiem. Mēs strādājam trīs virzienos – Biznesam. Komandai. Līdzsvaram.
Vēlies uzzināt vairāk?

PERSONĀLVADĪBAS SISTĒMA
Viss, kas Tev ir nepieciešams vienā personāla vadības sistēmā. Pārvaldi visus personāla datus vienā globālā personāla vadības programmā, sākot ar darbinieku atlasi, līdz pat darba attiecību izbeigšanai!
Vēlies uzzināt vairāk?

DARBINIEKU MOTIVĀCIJA
Mobilly labumi ir lietotne, kas sniedz iespēju uzņēmumiem nodrošināt dažādus
labumus saviem darbiniekiem, piemēram, pusdienas vai dāvanas.
Vēlies uzzināt vairāk?

Darbinieku motivācija

Prieks Darbā
ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.
Vēlies uzzināt vairāk?
Mācības un apmācības
Coursy ir Baltijas vadošā automatizētā e - mācību sistēma, kas paātrina un sistematizē darbinieku integrāciju, izglītību, apmācību, novērtēšanu, sertifikāciju, ietaupa laiku un palielina darbinieku produktivitāti.
Vēlies uzzināt vairāk?
Darba devēja tēls
Iesaistiet savus darbiniekus, izmantojot stabilu iekšējo komunikāciju un padariet viņus par zīmola vēstnešiem. Izmantojot Social Seeder, darbinieki var viegli saņemt uzņēmuma jaunumus un bez piepūles kopīgot tos savos sociālajos tīklos. Pateicoties mūsu intuitīvajam interfeisam, jūsu vēstnešu programma būs gatava un darbosies negaidot ne mirkli. Jūsu administratori publicēs saturu, sūtīs paziņojumus un pārskatīs analītiskos datus, pirms jūs to manīsiet.
Vēlies uzzināt vairāk?