SmartHR Latvija
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
Gudrai cilvēku vadībai ir stratēģiski nozīmīga loma ikviena biznesa attīstībā. SmartHR mērķis ir radīt atvērtu vidi, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi cilvēku vadībā un attīstībā. Mūsu misija ir iepazīstināt ar aktuālām tendencēm, rīkiem un teholoģijām, radot impulsu organizācijām attīstīties. Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
SmartHR komanda
Juris Zalāns
SmartHR Latvija dibinātājs
Nauris Vītols
Klientu attiecību vadītājs
Justīne Čerņavska
Projektu vadītāja
Un kas nav SmartHR?
SMART HR nav vieta, kur publicēt reklāmas, akcijas vai atlaides saviem vai uzņēmuma piedāvātajiem produktiem/pakalpojumiem.

SMART HR nav vieta un rīks, lai salīdzinātu savus vai uzņēmuma produktus/pakalpojumus ar konkurentiem veidā, kas padara citus produktus mazvērtīgākus, vienlaikus pasniedzot savu produktu, kā vienīgo pareizo risinājumu.

SMART HR nav vieta un veids, kā publicēt savu vai uzņēmuma produktu/pakalpojumu cenu politikas un komplekso piedāvājumu bukletus vai materiālus.

SMART HR nav vieta un rīks tiešai produktu un pakalpojumu pārdošanai, kā arī tas nav interneta veikals vai preču katalogs.